Cym plus

Cym plus

Türkiye'de Erkekler ve Çiftlerin en çok tercih ettiği yoğun ve zengin içeriğe sahip özel formülasyon ile üretilmiş takviye edici gıda ürünlerinden biri olan Cym Plus kapsül yeni formülü ve yeni tasarımı ile siz değerli müşterimizin yoğun talebi üzerine stoklarımızda yerini aldı.

Cym Plus damla takviye edici gıda ürünümüz Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi-Food Safety Information System aracığı ile sorgulama yaparak güven içerisinde Eczane, Aktar ve Cym Plus  Yetkili satış yerlerinden gönül rahatlığı ile CYM PLUS satın alabilirsiniz.

Sağlığınız ve güvenliğiniz için satın almayı düşündüğünüz Cym Plus Ürünümüzün Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi-Food Safety Information System kayıtlarında olduğunu sizlerde bu link https://ggbs.tarim.gov.tr/  aracığı ile sorgularak Güven içerisinde Cym Plus kullanabilirsiniz.

Cym plus satışı yapmak ve Cym plus bayilik veya Drop Shipping olarak satış yapmak, Toptan bayilik almak veya Cym plus toplu adetli sipariş yapmak isterseniz toptan alımlarınız için Cym plus satış telefon numaramız 0532 725 00 68 Numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.