BİOSAL bitkisel gıda takviyeleri ürün profilini toplumsal ihtiyaçları yakından analiz ederek belirleyen, tüketici ihtiyaçlarını yaşam kalitesini koruyarak karşılayan, halk sağlığına öncelik vererek üretim yapan bir firmadır.

Avrupa Standartlarına göre yapılandırılan T.C. Tarım Bakanlığı onaylı kapsamlı üretim tesisinde İSO 22000 Sertifikası ( HACCP ), İSO 9001 Sertifikası, İyi üretim uygulamaları GMP sertifikasına sahip tesislerde en kaliteli ürünleri en güvenilir yöntemlerle üreterek tüketiciye sunar.

Üretimini veya ihracatını yaptığımız bitkisel gıda takviyelerinin insan sağlığıyla uyumlu olmaları vazgeçilmez ilkemizdir ve bu konuyla ilgili olarak bütün yasal düzenlemeler, hem üretimde hem de ihracatta göz önüne alınır

Biosal firmamızın Folikosal (Folik asit), Ginkosal (Ginkgo Biloba), Glukosal (Glukozamin Kondroitin MSM Boswellia), Kalciosal (Kalsiyum magnezyum çinko vit d3), Menosal (Multivitamin Menopace), Presal (Multivitamin pregnancy), Valerisal (Valerian Passiflora) markalı bitkisel gıda takviyeleri ürünlerimizi Türkiye, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan ve tüm Balkan ülkelerinde geniş dağıtım ağımız ve anlaşmalı bayilerimiz ve eczanelerden temin edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz T.C.Tarım Bakanlığı Takviye Edici Gıda Onay TEG Onaylıdır.